Lietuvos grindų riedulio federacija sėkmingai įgyvendino projektą ,,Grindų riedulio įrangos įsigijimas renginių vykdymui lauko sąlygomis’’,kuris finansuotas Vilniaus miesto savivaldybės 2020 m. biudžeto lėšomis.

Lietuvos grindų riedulio federacija sėkmingai įgyvendino projektą ,,Grindų riedulio įrangos įsigijimas renginių vykdymui lauko sąlygomis’’,kuris finansuotas Vilniaus miesto savivaldybės 2020 m. biudžeto lėšomis.Projekto metu buvo įsigyta grindų riedulio įranga: grindų riedulio aikštelės bortai, vartai bei grindų riedulio treniruočių inventorius.

 

 

LGRF taurę iškovojo Rėzeknės klubas iš Latvijos

2017 m. kovo 25 – 26 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centro salėje vyko Lietuvos grindų riedulio Taurės varžybos. Varžybose dalyvavo trys Lietuvos komandos: Ignalinos „Vikingas 1“, Ignalinos „Vikingas 2“, Vilniaus „Vilnius“ bei dvi svečių komandos iš Latvijos: Rėzeknės ir Daugpilio. Varžybos vyko vieno rato sistema, po kurio paaiškėjo, kad net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių ir galutinę turnyrinės lentelės vietą lėmė geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Atsižvelgiant į tai, trečiąją vietą užėmė Vilniaus „Vilnius“, antri buvo šeimininkai -  Ignalinos „Vikingas 1“, o nugalėtojų taure džiaugėsi svečių iš Rėzeknės komanda.

Vilniaus rajonas - Lietuvos sporto vilčių žaidynių čempionai

 

Šiemet pirmą kartą grindų riedulys buvo įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, o spalio 1-2 dienomis, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, Vilniuje, įvyko grindų riedulio finalinės varžybos, kuriose varžėsi 2000-2003 metais gimę jaunieji sportininkai.

Spalio 1 d. grindų riedulio aikštelėje savo jėgas išbandė merginų komandos (čempionėmis tapo Ignalinos rajono merginų komanda), o spalio 2 d. dėl pirmųjų grindų riedulio čempionių vardo Lietuvos sporto vilčių žaidynėse kovoti stojo Vilniaus, Molėtų ir Ignalinos rajonų vaikinų komandos. 

Čempionai - Vilniaus rajono vaikinų komanda

 

Read more: Vilniaus rajonas - Lietuvos sporto vilčių žaidynių čempionai

Grindų riedulio debiutas Lietuvos sporto vilčių žaidynėse

 

Šiemet pirmą kartą grindų riedulys buvo įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, o spalio 1-2 dienomis, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, Vilniuje, įvyko grindų riedulio finalinės varžybos, kuriose varžėsi 2000-2003 metais gimę jaunieji sportininkai.

Spalio 1 d. grindų riedulio aikštelėje savo jėgų išbandyti ir dėl pirmųjų grindų riedulio čempionių vardo Lietuvos sporto vilčių žaidynėse kovoti stojo Vilniaus, Molėtų ir Ignalinos rajonų merginų komandos.

Grindų riedulio finalinių varžybų prizininkai

 

Read more: Grindų riedulio debiutas Lietuvos sporto vilčių žaidynėse